-
15x fast eiendom i Freudenburg
fast eiendom i Freudenburg. På reedb.com finner du et stort utvalg av fast eiendom i Freudenburg til leie eller kjøp.
- Taben-Rodt: Tomter Til salgs
Tomter Til salgs
eiendom 438.00 kvm
€ 119 00054441 Taben-Rodt
/TysklandRelevans:(86.7 %)
Distanz: Trassem Rheinland-Pfalz (DE) ca. 7 km - Taben-Rodt: Tomter Til salgs
Tomter Til salgs
eiendom 1205.00 kvm
€ 360 00054441 Taben-Rodt
/TysklandRelevans:(91.1 %)
Distanz: Serrig Rheinland-Pfalz (DE) ca. 4 km - Mettlach: Tomter Til salgs
Tomter Til salgs
eiendom 541.00 kvm
€ 99 00066693 Mettlach
/TysklandRelevans:(77.8 %)
Distanz: Losheim am See Saarland (DE) ca. 13 km - Mettlach: Tomter Til salgs
Tomter Til salgs
eiendom 1721.00 kvm
€ 185 00066693 Mettlach
/TysklandRelevans:(77.8 %)
Distanz: Losheim am See Saarland (DE) ca. 13 km - Mettlach: Til salgs
Til salgs
boareal 261.00 kvm
eiendom 505.00 kvm
10 Room
€ 319 00066693 Mettlach
/TysklandHage - Saarburg: Tomter Til salgs
Tomter Til salgs
eiendom 800.00 kvm
€ 109,00054439 Saarburg
/TysklandRelevans:(95.6 %)
Distanz: Ayl Rheinland-Pfalz (DE) ca. 2 km - Saarburg: Tomter Til salgs
Tomter Til salgs
eiendom 987.00 kvm
€ 110 00054439 Saarburg
/TysklandRelevans:(86.7 %)
Distanz: Tawern Rheinland-Pfalz (DE) ca. 7 km - Saarburg: Til salgs
Til salgs
boareal 282.00 kvm
eiendom 210.00 kvm
9 Room
€ 340,00054439 Saarburg
/TysklandRelevans:(95.6 %)
Distanz: Ayl Rheinland-Pfalz (DE) ca. 2 km - Greimerath: Tomter Auksjon: anslått, markedsverdi
Tomter Auksjon: anslått, markedsverdi
eiendom 3822.00 kvm
€ 1,338.0054314 Greimerath
/Tyskland - Greimerath: Tomter Auksjon: anslått, markedsverdi
Tomter Auksjon: anslått, markedsverdi
eiendom 11054.00 kvm
€ 7 738,0054314 Greimerath
/TysklandRelevans:(91.1 %)
Distanz: Zerf Rheinland-Pfalz (DE) ca. 4 km
15x Investering Tilbake Saxe Freudenburg. Fast eiendom, hus, leiligheter og tomter , Taben-Rodt å kjøpe og leie Fast eiendom, hus, leiligheter og tomter Freudenburg å kjøpe og leie. Topp nåværende hus, leiligheter, næringseiendommer og tomter Freudenburg finnes på reedb.com.Ser du etter et fast eiendom i Freudenburg for å leie eller kjøpe? På reedb.com finner du et stort utvalg av fast eiendom i Freudenburg til leie eller kjøp. Ønsker du å leie eller selge din fast eiendom i Freudenburg? Du kan tilby din fast eiendom i Freudenburg til leie eller kjøp direkte på reedb.com.

data load ...
Annonser