Vakantiehuis*** in Roses max. 4 Persons
ID: BN1176893/971816
#CasaPerLeVacanze #InAffitto #Roses #Catalogna #Oberampurien #Spagna
Contatta il proprietario
Finanza
da € 504,00 (≈
disponibile secondo l'accordo
Camere
Camera da letto2
extra
Terrazza

Descrizione
Comfortabel gelegen in het stedelijke centrum van Roses, in de buurt zijn allerlei winkels en restaurants waar u kunt genieten van de beste verse vis en zeevruchten uit de Roses Bay. Het zandstrand ligt op slechts 400 meter en het is er een met het meest kristalheldere water van de kust van Girona. Ideaal om met familie of vrienden te genieten van de vele mogelijkheden die de Costa Brava te bieden heeft.BELANGRIJK :
ONLINE INCHECKEN : enkele dagen voor uw aankomst ontvangt u via Whatsapp een link om online in te checken, de bewoners te registreren, het resterende bedrag te betalen, het contract te ondertekenen en u ontvangt ook informatie over de sleuteloverdracht.
Wanneer u online incheckt, geeft u een machtiging aan ons bureau om bij misbruik van de accommodatie het bedrag van de schade als borg te incasseren. Dit bedrag wordt altijd gedaan met een rekening voor de schade.
De TOERISTENBELASTING is niet bij de prijs inbegrepen en moet online worden betaald bij het inchecken. Deze belasting is verplicht in Catalonië en de prijs is 1,10 euro per persoon en per dag.
HUISDIEREN : Huisdieren zijn toegestaan in onze accommodaties. De prijs voor deze toeslag is 20 euro per huisdier voor het hele verblijf.
posizione
#Oberampurien #Oberampurien
Nei dintorni è possibile praticare varie attività come percorsi in bicicletta o a piedi e a soli 1,5 km una spiaggia di sabbia con una delle acque più cristalline della Costa di Girona e anche il lungomare con magnifiche viste sulla Baia di Roses.
Divisione
Surface area: 50raccordi
Un appartamento che può ospitare 4 persone.Questo alloggio dispone di 2 camere da letto. Una camera da letto ha un letto matrimoniale e l'altra ha 2 letti singoli.
L'appartamento ha una cucina colorata che ha tutto il necessario e dopo aver finito di mangiare ci si può rilassare sul divano letto guardando la TV, nell'ampio soggiorno.
C'è anche un balcone.
altro
Si prega di notare che i gruppi e le feste dei giovani non sono permessi.
Annunci