Casa de férias el Campello Aluguéis Espanha | Vakantiehuis** in Cala d Or max. 8 Persons

Vakantiehuis** in Cala d Or max. 8 Persons 

ID: BN1177242/975107
#CasaDeFérias #Aluguéis #ElCampello #ComunidadeValenciana #Alicante #L'alacantí #Espanha
Casa de férias el Campello Aluguéis Espanha
Casa de férias el Campello Aluguéis EspanhaCasa de férias el Campello Aluguéis EspanhaCasa de férias el Campello Aluguéis EspanhaCasa de férias el Campello Aluguéis EspanhaCasa de férias el Campello Aluguéis EspanhaCasa de férias el Campello Aluguéis EspanhaCasa de férias el Campello Aluguéis EspanhaCasa de férias el Campello Aluguéis EspanhaCasa de férias el Campello Aluguéis EspanhaCasa de férias el Campello Aluguéis EspanhaCasa de férias el Campello Aluguéis EspanhaCasa de férias el Campello Aluguéis EspanhaCasa de férias el Campello Aluguéis EspanhaCasa de férias el Campello Aluguéis EspanhaCasa de férias el Campello Aluguéis EspanhaCasa de férias el Campello Aluguéis EspanhaCasa de férias el Campello Aluguéis EspanhaCasa de férias el Campello Aluguéis EspanhaCasa de férias el Campello Aluguéis EspanhaCasa de férias el Campello Aluguéis Espanha
Contactar o proprietário

 
 
  
 Todas as ofertas do fornecedor de bens
Quartos
quarto4
extras
Varandayes,varanda
Terraçoyes,terraço
Facilidades
yes,piscina Piscina
yes,acesso à praia Acesso à praia
yes,De ar condicionado De ar condicionado
Descrição
Deze prachtige villa, gelegen in Cala d'Or en zeer dicht bij de zee, verwelkomt 8 gasten.
De prachtige buitenkant van het pand is voorzien van een groot privé-chloorzwembad met een afmeting van 7x6 m en een minimale diepte van 90 cm, terwijl de maximale diepte 1,60 m is. Het zwembad heeft ook een kindergedeelte met 3 kinderspeelplaatsen. Het heeft ook een kindergedeelte van 3,5x6m en een constante diepte van 0,5m. Rondom vindt u ligstoelen waar u kunt ontspannen in de zon, een barbecue en een gemeubileerde veranda, ideaal om te genieten van het mediterrane klimaat onder het genot van een drankje of een hapje met uw reisgenoten. Er zijn buren in de buurt.
posição
#Alicante #l'Alacantí
Cala d'Or is een van de meest spectaculaire vakantiebestemmingen op het eiland. Het gebied heeft alle noodzakelijke diensten voor uw verblijf. Naast de schoonheid van de typische gebouwen van het gebied, zijn er de paradijselijke baaien eromheen, waarvan Cala Petita de dichtstbijzijnde is, maar zonder te vergeten bijvoorbeeld Cala d'Or zelf, Cala Esmeralda of Cala Serena, evenals het indrukwekkende natuurpark Mondragó. Er is ook een golfbaan op slechts 9 km afstand, bekend als Golf Vall d'Or, voor het geval u een andere dag wilt doorbrengen.
Afstanden
Strand: 2 km - Cala Petita
Luchthaven: 58,7 km - Palma de Mallorca
Golfbaan: 9,3 km - Vall d'Or
Dorp: 1,4 km - Cala d'Or
Treinstation: 64 km - Palma
Bushalte: 0,65 km - Marina de Cala d'Or
Veerboot: 63,3 km - Palma
Ziekenhuis: 58,2 km - Sant Joan de Déu

** Other distances:
- Bar: 500 meter
- Golf course: 9 km
- City: 1400 meter
- ATM / cash dispenser: 1100 meter
distância
Tráfego suburbano700 m
divisão
Surface area: 350m2
acessórios
Het interieur van het drie verdiepingen tellende huis is ontworpen om u de rust te bieden die u verdient. De ruime en lichte woon-eetkamer heeft AC, Smart TV met satellietzenders en directe toegang tot het terras. De keuken is onafhankelijk en heeft een keramische kookplaat en alle benodigde keukengerei om comfortabel te koken. Er is een wasmachine, strijkijzer en strijkplank in het huis. Op deze verdieping is een toilet aanwezig. Op de eerste verdieping bevinden zich drie van de vier slaapkamers, allen met toegang tot een balkon. Twee van hen hebben tweepersoonsbedden, terwijl de andere twee eenpersoonsbedden heeft. Er zijn twee badkamers op dit niveau: een met een ligbad en een en suite met een douche. Op de eerste verdieping is de laatste slaapkamer, die is uitgerust met twee eenpersoonsbedden, een kleedkamer en toegang tot een terras. Er is AC in alle kamers. Als u met uw baby reist, kunnen wij een kinderbedje en kinderstoel leveren.<br><br>Surface area: 350m2
outro

Huisdieren zijn niet toegestaan.
Het houden van evenementen is verboden.
Raadpleeg de adverteerder voor eventuele kosten.
Borgsom: 500EUR
Er is een verplichte toeristenbelasting op de Balearen, genaamd Ecotasa. Alle gasten, behalve mensen onder de 16 jaar, moeten deze belasting betalen. Het bedrag varieert tussen € 0,55/nacht en gast in het laagseizoen en 2,2 €/nacht en gast in het hoogseizoen. De belasting wordt gehalveerd vanaf de 9e dag voor uw verblijf.

 



Houd er rekening mee dat jonge groepen en feesten niet zijn toegestaan.
rss feed Digg.com Folkd Reddit Linkarena

Anúncios

load datadata load ...