Vakantiehuis**** in Llafranc max. 6 Persons
ID: BN1000719/494906
#KućaZaOdmor #ZaNajam #Llafranch #Katalonija #Girona #Španjolska
Kontaktirajte vlasnika
Financije
od € 913,00 (≈
dostupan po dogovoru
Sobe
spavaća soba3
statista
Terasa

objekata


Opis
Huis (160 m2), gelegen in het gebied Llafranc vuurtoren, een groep van acht huizen met zwembaden en een gemeenschappelijke tuin, veranda en een eigen tuin. Gelegen op ongeveer 1500 meter strand. Huis van twee verdiepingen met 3 slaapkamers (1 dubbel, 4 eenpersoonsbedden), 2 badkamers met douche, een woonkamer (TV), open keuken (vaatwasser, magnetron, wasmachine en droger). Zeer rustige omgeving. Huisdieren niet toegestaanpoložaj
#Girona
Aan het strand; Aan het water ** Other distances:
- Restaurant: 1500 meter
- City: 1500 meter
Udaljenost
Kupovina1.500 m
podjela
Surface area: 160oprema
Surface area: 160<br><br>Possibility nearby / Möglichkeiten in der Nähe: Golfplayingkoristiti
Possibility nearby / Möglichkeiten in der Nähe: Golfplayingdrugi
AANDACHT! De beschikbaarheid is beperkt. U krijgt binnen enkele dagen bericht of uw boeking is bevestigd.Bepaalde huizen accepteren geen jonge groepen. Indien een jonge groep wordt geaccepteerd, dient een hogere aanbetaling te worden gedaan.
Borg voor jeugdgroepen 150,00 €/persoon voor huizen en 75,00 €/persoon voor appartementen die een week nadat de klant het pand heeft verlaten zal worden teruggegeven.
Jongerengroepen zijn niet toegestaan zonder voorafgaande kennisgeving aan het bureau en ondertekening van de relevante voorwaarden. Als deze instructie niet wordt opgevolgd, heeft het bureau het volledige recht om de huurders indien nodig uit te zetten.
Houd er rekening mee dat extra bedden in feite opblaasbare matrassen zijn.
Huisdieren: Als u met huisdieren reist, dient u het reisbureau hiervan vooraf op de hoogte te stellen, aangezien in sommige accommodaties huisdieren ten strengste verboden zijn. De meerprijs is 35 €/week.
LET OP: BEDLINNEN EN HANDDOEKEN ZIJN NIET INBEGREPEN.
ALLE EXTRA'S ZOALS BEDLINNEN, HANDDOEKEN, WIFI, BABYBED ETC... MOETEN VOORAF GEBOEKT WORDEN.
Houd er rekening mee dat jonge groepen en feesten niet zijn toegestaan.
Oglasi