Vakantiehuis*** in Felanitx max. 6 Persons
ID: BN1176516/970782
#ΣπίτιΔιακοπών #ΠροςΕνοικίαση #Felanitx #ΒαλεαρίδεςΝήσοι #Μαγιόρκα #Ισπανία
Επικοινωνήστε με τον ιδιοκτήτη
Οικονομικών
από € 1 629,00 (≈
διαθέσιμος σύμφωνα με την συμφωνία
Δωμάτια
υπνοδωμάτιο3
πρόσθετες παροχές
Ταράτσα

εγκαταστάσεις


Περιγραφή
Mooi appartement met een mooi balkon in Felanitx. Het wordt het tweede huis voor 6 personen op Mallorca.Na een dag de prachtige stranden van het eiland te hebben bezocht, kunt u het beste ontspannen op het balkon en genieten van de zonsondergang. Het appartement, gelegen op de eerste verdieping van een gebouw zonder lift, biedt een gezellige en comfortabele stijl. In de woon-eetkamer kunt u TV-sat kijken terwijl u afkoelt met de airconditioning. De keuken heeft alles wat je nodig hebt om te koken tijdens je vakantie en heeft een gasfornuis. Om uit te rusten heeft het appartement drie slaapkamers met elk een ventilator: één met een tweepersoonsbed en een en-suite badkamer met douche, en de andere twee met twee eenpersoonsbedden. Een andere badkamer met ligbad maakt het appartement compleet. Er is een wasmachine, strijkijzer en strijkplank, evenals een kinderbedje en kinderstoel als u met uw baby reist. Felanitx is een stad in het zuidoosten van Mallorca, met het hele jaar door veel activiteit, waar u supermarkten, winkels, bars en restaurants vindt. Het is een bekend gebied dat opvalt door zijn wijnactiviteit en waar bezoekers de kans krijgen om meer te weten te komen over de gewoonten en cultuur van het eiland. Het dichtstbijzijnde strand is Cala Marçal, hoewel u vanuit Felanitx naar andere prachtige stranden in het zuidoosten van Mallorca kunt gaan, zoals Cala Mondragó, Cala d'Or of Cala Llombards. Huisdieren zijn niet toegestaan. Het houden van evenementen is verboden. Raadpleeg de adverteerder voor eventuele kosten Afstanden Strand: 15,2 km - Cala Marcal Luchthaven: 46,7 km - Palma de Mallorca Golfbaan: 12,5 km - Vall d'Or Stad: 0,7 km - Felanitx Treinstation: 13,8 km - Manacor Bushalte: 0,650 km - Felanitx-veerboot: 54,5 km - Ziekenhuis van Palma de Mallorca: 15,2 km - Hospital de Manacor Toeristenvergunning: ETVPL/15662 De Ecotasa (toeristenbelasting) moet ter plaatse contant worden betaald bij het inchecken. Het bedrag varieert tussen 0,55 €/nacht en gast tijdens het laagseizoen en 2,2€/nacht en gast tijdens het hoogseizoen. De belasting wordt gehalveerd vanaf de 9e dag van uw verblijf. Alle gasten moeten de Ecotasa betalen, behalve personen onder de 16 jaar. U dient het borgbedrag bij aankomst aan de eigenaar te betalen.
θέση
#Μαγιόρκα
Aan het strand; Aan het water Felanitx is een stad in het zuidoosten van Mallorca, met het hele jaar door veel activiteit, waar u supermarkten, winkels, bars en restaurants vindt. Het is een bekend gebied dat opvalt door zijn wijnactiviteit en waar bezoekers de kans krijgen om meer te weten te komen over de gewoonten en cultuur van het eiland. Het dichtstbijzijnde strand is Cala Marçal, hoewel u vanuit Felanitx naar andere prachtige stranden in het zuidoosten van Mallorca kunt gaan, zoals Cala Mondragó, Cala d'Or of Cala Llombards. Huisdieren zijn niet toegestaan. Het houden van evenementen is verboden. Raadpleeg de adverteerder voor eventuele kosten Afstanden Strand: 15,2 km - Cala Marcal Luchthaven: 46,7 km - Palma de Mallorca Golfbaan: 12,5 km - Vall d'Or Stad: 0,7 km - Felanitx Treinstation: 13,8 km - Manacor Bushalte: 0,650 km - Felanitx-veerboot: 54,5 km - Ziekenhuis van Palma de Mallorca: 15,2 km - Ziekenhuis van Manacor
διαίρεση
Surface area: 161m2Εξαρτήματα
Het appartement, gelegen op de eerste verdieping van een gebouw zonder lift, biedt een gezellige en comfortabele stijl. In de woon-eetkamer kunt u TV-sat kijken terwijl u afkoelt met de airconditioning. De keuken heeft alles wat je nodig hebt om te koken tijdens je vakantie en heeft een gasfornuis. Om uit te rusten heeft het appartement drie slaapkamers met elk een ventilator: één met een tweepersoonsbed en een en-suite badkamer met douche, en de andere twee met twee eenpersoonsbedden. Een andere badkamer met ligbad maakt het appartement compleet. Er is een wasmachine, strijkijzer en strijkplank, evenals een kinderbedje en kinderstoel als u met uw baby reist.<br><br>Surface area: 161m2άλλος
De Ecotasa (toeristenbelasting) moet ter plaatse contant worden betaald bij het inchecken. Het bedrag varieert tussen 0,55€/nacht en gast in het laagseizoen en 2,2€/nacht en gast in het hoogseizoen. De belasting wordt gehalveerd vanaf de 9e dag van uw verblijf. Alle gasten moeten de Ecotasa betalen, behalve personen onder de 16 jaar. U dient het borgbedrag bij aankomst aan de eigenaar te betalen.Houd er rekening mee dat jonge groepen en feesten niet zijn toegestaan.
Διαφημίσεις