Модный Vernéřovice Аренда Чешская Республика | **** in Vernérovice max. 9 Persons

**** in Vernérovice max. 9 Persons 

ID: BN31211/127983
Модный Vernéřovice Аренда Чешская Республика
Модный Vernéřovice Аренда Чешская РеспубликаМодный Vernéřovice Аренда Чешская РеспубликаМодный Vernéřovice Аренда Чешская РеспубликаМодный Vernéřovice Аренда Чешская РеспубликаМодный Vernéřovice Аренда Чешская РеспубликаМодный Vernéřovice Аренда Чешская РеспубликаМодный Vernéřovice Аренда Чешская РеспубликаМодный Vernéřovice Аренда Чешская РеспубликаМодный Vernéřovice Аренда Чешская РеспубликаМодный Vernéřovice Аренда Чешская РеспубликаМодный Vernéřovice Аренда Чешская РеспубликаМодный Vernéřovice Аренда Чешская РеспубликаМодный Vernéřovice Аренда Чешская РеспубликаМодный Vernéřovice Аренда Чешская РеспубликаМодный Vernéřovice Аренда Чешская РеспубликаМодный Vernéřovice Аренда Чешская РеспубликаМодный Vernéřovice Аренда Чешская РеспубликаМодный Vernéřovice Аренда Чешская РеспубликаМодный Vernéřovice Аренда Чешская РеспубликаМодный Vernéřovice Аренда Чешская Республика
запросить дополнительную информацию

Модный Аренда
в неделю Цена по запросу.
cz- Vernéřovice
Královéhradecký Kraj, Чешская Республика

доступный в соответствии с договором

поставщик/отпечаток:
 Firma Bungalow.Net BV
NL 8011 Zwolle
связаться 
 домашняя страницаreedb,link 
 Все объявления о недвижимости поставщиком
подробность
спальня: 

  
в неделю:
Цена по запросу.
терраса 
yes,терраса
опции
Плавательный бассейн
yes,Плавательный бассейн
Краткое описание

Tento rekraeční dům, který nabízí stavební prvky typické pro Broumovský region, byl postaven v roce 1844. I přes rozsáhlou rekonstrukci (v roce 2016) si statek zachoval svůj původní charakter a kouzlo. Ubytování  se nachází na okraji klidné vesnice. Budete zde mít pocit, jako by se zastavil čas.
Součástí domu je zahrada vybavena zahradním nábytkem. Přímo z domu se můžete vydat všemi směry, do polí, lesů a hor. V blízkosti se nachází několik dalších stavení, z nichž jen malá část je trvale obydlena, dostatek soukromí je tak zaručeno.
Jedinečný interiér tohoto domu působí romantickým dojmem a nejen milovníci dřeva a architektury budou tímto domem okouzleni.
Rekreační dům nabízí komfort, moderní vybavení a útulnou atmosféru. U domu je k dispozici dostatek parkovacích míst.

 
положение

** Other distances:
- Bar: 500 meter
- Restaurant: 2 km
- City: 12.5 km
- Water: 50 meter
- Water sports: 40 km
- ATM / cash dispenser: 2 km
- Bakery: 1 km 

расстояние
пригородном сообщении
 

500 

 

  

аэропорт
 

200 

 

  

разделение

Surface area: 300 

арматура

Tento rekreační dům byl z velké části zrekonstruován a v současné době nabízí velmi komfortní ubytování. Původní stavební prvky jako klenuté stropy a pilíře, které působí romantickým dojmem, byly zachovány. Vstupní hale, která je vybavena velkým jídelním stolem a lavicemi, dominují dva pilíře. Tento prostor můžete využívat jako jídelnu. Kromě toho se zde nachází několik skříní, psací kout a dveře, které vedou do zahrady. Ze vstupní haly se dostanete do obývacího pokoje. U okna je situována pohodlná pohovka s křesly, TV a DVD přehrávač s bohatou sbírkou filmů. Na druhé straně pokoje se nachází jídelní stůl a počítačový koutek, kde si můžete zahrát hry. Kuchyň je vybavena dlouhou kuchyňskou linkou se skříněmi, elektrickou troubou se sklokeramickou deskou, rychlovarnou konvicí a kávovarem. Dále se zde nachází velká mraznička, mikrovlnná trouba a další jídelní kout. Přes kuchyň se dostanete do jedné ze dvou koupelen, které jsou vybaveny umyvadlem, WC a vanou (se sprchou). V jedné z koupelen je k dispozici také pračka. V přízemí se nacházejí také dvě ložnice, další dvě ložnice jsou pak v prvním patře. Každá ložnice je vybavena manželskou postelí. V jedné ložnici je navíc také samostatné lůžko a v další ložnici pak můžete využít dvou přistýlek. Sklepní prostory, podkroví a další tři místnosti v přízemí byly (prozatím) zachovány v původním stavu. V budoucnu budou tyto prostory přeměněny a umožněny k obývání, v současnosti zde můžete uschovat svá kola nebo lyžařské vybavení. Rovněž můžete využívat 3 horská kola. Tento rekreační dům nabízí ubytování ideálně pro 9 osob. 

использовать

Possibility nearby / Möglichkeiten in der Nähe: Tennis, Horseriding, Skiing, Fishing, Golfplaying
No smoking!!! 

другой

Při odjezdu jste povinni zanechat ubytování v čistém stavu. V opačném případě Vám bude účtován poplatek za závěrečný úklid ve výši 50 euro.
Ložní prádlo a ručníky nejsou k dispozici, je proto potřeba zajistit si vlastní. Kuchyňské utěrky jsou k dispozici.
Pračku můžete využívat bezplatně.
Cena nájmu zahrnuje spotřebu plynu, elektrické energie a vody. Příplatek za topení v zimě bude účtován v období od listopadu do března.
Domácí zvířata jsou povolena za poplatek 35 euro/domácí zvíře/týden.
Dětská postýlka a stolička nejsou k dispozici.
V ubytování platí zákaz kouření. 

bookmark this page:

 StumbleUpon Digg.com Furl Folkd Technorati
 Yahoo Google Reddit Linkarena Yigg

Объявления

load datadata load ...