Férias Vernéřovice Aluguéis República Checa | **** in Vernérovice max. 9 Persons

**** in Vernérovice max. 9 Persons 

ID: BN31211/127983
Férias Vernéřovice Aluguéis República Checa
Férias Vernéřovice Aluguéis República ChecaFérias Vernéřovice Aluguéis República ChecaFérias Vernéřovice Aluguéis República ChecaFérias Vernéřovice Aluguéis República ChecaFérias Vernéřovice Aluguéis República ChecaFérias Vernéřovice Aluguéis República ChecaFérias Vernéřovice Aluguéis República ChecaFérias Vernéřovice Aluguéis República ChecaFérias Vernéřovice Aluguéis República ChecaFérias Vernéřovice Aluguéis República ChecaFérias Vernéřovice Aluguéis República ChecaFérias Vernéřovice Aluguéis República ChecaFérias Vernéřovice Aluguéis República ChecaFérias Vernéřovice Aluguéis República ChecaFérias Vernéřovice Aluguéis República ChecaFérias Vernéřovice Aluguéis República ChecaFérias Vernéřovice Aluguéis República ChecaFérias Vernéřovice Aluguéis República ChecaFérias Vernéřovice Aluguéis República ChecaFérias Vernéřovice Aluguéis República Checa
solicitar mais informações

Férias Aluguéis
por semana Preço sob consulta.
cz- Vernéřovice
Královéhradecký Kraj, República Checa

disponível acordo com o acordo

fornecedor/parceiro:
 Firma Bungalow.Net BV
NL 8011 Zwolle
contato 
 Homepagereedb,link 
 Todas as ofertas do fornecedor de bens
detalle
quarto: 

  
por semana:
Preço sob consulta.
terraço 
yes,terraço
Opciones
piscina
yes,piscina
Descrição resumida

Tento rekraeční dům, který nabízí stavební prvky typické pro Broumovský region, byl postaven v roce 1844. I přes rozsáhlou rekonstrukci (v roce 2016) si statek zachoval svůj původní charakter a kouzlo. Ubytování  se nachází na okraji klidné vesnice. Budete zde mít pocit, jako by se zastavil čas.
Součástí domu je zahrada vybavena zahradním nábytkem. Přímo z domu se můžete vydat všemi směry, do polí, lesů a hor. V blízkosti se nachází několik dalších stavení, z nichž jen malá část je trvale obydlena, dostatek soukromí je tak zaručeno.
Jedinečný interiér tohoto domu působí romantickým dojmem a nejen milovníci dřeva a architektury budou tímto domem okouzleni.
Rekreační dům nabízí komfort, moderní vybavení a útulnou atmosféru. U domu je k dispozici dostatek parkovacích míst.

 
posição
** Other distances:
- Bar: 500 meter
- Restaurant: 2 km
- City: 12.5 km
- Water: 50 meter
- Water sports: 40 km
- ATM / cash dispenser: 2 km
- Bakery: 1 km 
distância
tráfego suburbano
 

500 

 

  

aeroporto
 

200 

 

  

divisão

Surface area: 300 

acessórios

Tento rekreační dům byl z velké části zrekonstruován a v současné době nabízí velmi komfortní ubytování. Původní stavební prvky jako klenuté stropy a pilíře, které působí romantickým dojmem, byly zachovány. Vstupní hale, která je vybavena velkým jídelním stolem a lavicemi, dominují dva pilíře. Tento prostor můžete využívat jako jídelnu. Kromě toho se zde nachází několik skříní, psací kout a dveře, které vedou do zahrady. Ze vstupní haly se dostanete do obývacího pokoje. U okna je situována pohodlná pohovka s křesly, TV a DVD přehrávač s bohatou sbírkou filmů. Na druhé straně pokoje se nachází jídelní stůl a počítačový koutek, kde si můžete zahrát hry. Kuchyň je vybavena dlouhou kuchyňskou linkou se skříněmi, elektrickou troubou se sklokeramickou deskou, rychlovarnou konvicí a kávovarem. Dále se zde nachází velká mraznička, mikrovlnná trouba a další jídelní kout. Přes kuchyň se dostanete do jedné ze dvou koupelen, které jsou vybaveny umyvadlem, WC a vanou (se sprchou). V jedné z koupelen je k dispozici také pračka. V přízemí se nacházejí také dvě ložnice, další dvě ložnice jsou pak v prvním patře. Každá ložnice je vybavena manželskou postelí. V jedné ložnici je navíc také samostatné lůžko a v další ložnici pak můžete využít dvou přistýlek. Sklepní prostory, podkroví a další tři místnosti v přízemí byly (prozatím) zachovány v původním stavu. V budoucnu budou tyto prostory přeměněny a umožněny k obývání, v současnosti zde můžete uschovat svá kola nebo lyžařské vybavení. Rovněž můžete využívat 3 horská kola. Tento rekreační dům nabízí ubytování ideálně pro 9 osob. 

usar

Possibility nearby / Möglichkeiten in der Nähe: Tennis, Horseriding, Skiing, Fishing, Golfplaying
No smoking!!! 

outro

Při odjezdu jste povinni zanechat ubytování v čistém stavu. V opačném případě Vám bude účtován poplatek za závěrečný úklid ve výši 50 euro.
Ložní prádlo a ručníky nejsou k dispozici, je proto potřeba zajistit si vlastní. Kuchyňské utěrky jsou k dispozici.
Pračku můžete využívat bezplatně.
Cena nájmu zahrnuje spotřebu plynu, elektrické energie a vody. Příplatek za topení v zimě bude účtován v období od listopadu do března.
Domácí zvířata jsou povolena za poplatek 35 euro/domácí zvíře/týden.
Dětská postýlka a stolička nejsou k dispozici.
V ubytování platí zákaz kouření. 

bookmark this page:

 Digg.com Folkd Google Reddit Linkarena

Anúncios

load datadata load ...